Zestaw 2 półek ściennych w dekorze dębu 400 x 200 x 18 mm, ze wspornikami montażowymi

Code: A804
 • Add feedback:
 • ROZMIAR: 400 x 200 x 18 MM
  ZESTAW MONTAŻOWY: TAK
  FINISHING: Dekor dębu
  PACKAGE: 2 SZT.
 • opak.
 • €24.44
  Net Price: €19.87

Zestaw 2 półek do ściany z płyty melaminowanej 400 x 200 x 18 mm okleinowana 4 stronie obrzeżem ABS. Półki przeznaczone są do montażu na ścianie za pomocą dołączonych wsporników wraz z zestawem montażowym. Półki można również zastosować jako element dekoracyjny do przedpokoju, pokoju lub pomieszczenia gospodarczego.

Gotowe do montażu: Mocowane bezpośrednio do ściany za pomocą dołączonych wsporników wraz z niezbędnymi wkrętami montażowymi. Wsporniki wykonane w kolorze czarnym, pasują do wielu wnętrz.

Zestaw 2 półek: Można zastosować obok siebie, lub w różnych pomieszczeniach. Wykonane są z atestowanej płyty. Krawędzie płyty są zaokleinowane z 4 stron obrzeżem ABS o grubości 0,8 mm.

Różne rozmiary: Posiadamy wiele rodzajów półek meblowych, można w prosty sposób zakupić różne długości i głębokości półek.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą półek z różnymi wspornikami, które są dostępne w naszej ofercie. W przypadku potrzeby zamówienia niestandardowego produktu prosimy o kontakt z nami.