Okucia meblowe

Firma Global Service istnieje na rynku okuć technicznych od 2006 roku. Główny profil naszej działalności stanowi dystrybucja specjalistycznych rozwiązań dla przemysłu meblarskiego na rynek polski i na rynki krajów sąsiednich. Klienci zdecydowani na okucia meblowe z naszej strony mogą liczyć na szybkość realizacji zamówień, wysoką jakość produktów i konkurencyjne ceny. Jesteśmy zaufanym i godnym polecenia partnerem. Bezpośrednia współpraca z producentami umożliwia nam przygotowanie wyrobów niestandardowych (charakteryzujących się specjalnym materiałem, długością bądź wykończeniem) według specjalnego zamówienia.

Okucia meblowe to doskonały wybór, pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie oferowane produkty poddawane są testom pod względem zastosowanych materiałów i powłok ochronnych. Zapewniamy odpowiedni poziom obsługi i chętnie służymy doradztwem. Jeżeli tylko nasuną się jakiekolwiek, dodatkowe pytania o okucia meblowe pozostajemy do dyspozycji klienta udzielając wyczerpujących informacji. Zespół naszych pracowników to osoby niezwykle kompetentne. Zależy nam na kształtowaniu pozytywnych relacji z klientami, dlatego też zamawiając okucia meblowe za pośrednictwem firmy Global Service jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

Na stronie serwisu udostępniliśmy katalog produktów z którym zachęcamy się zapoznać, jeżeli oferta w zakresie okucia meblowe wzbudza zainteresowanie. Specjalistyczne okucia meblowe tylko u nas, polecamy!

Zobacz również pozostałe elementy naszej oferty: