Podpórki do półek

Podpórki do półek tworzą jeden z elementów oferty proponowanej przez firmę Global Service. Istniejemy w branży okuć technicznych od 2006 roku, skutecznie zajmując się dystrybucją specjalistycznych rozwiązań dla przemysłu meblarskiego na rynek polski oraz na rynki krajów sąsiednich. Proponujemy podpórki do półek wyłącznie najwyższej jakości, które spełniają wszelkie standardy pod względem zastosowania.

Pragniemy poinformować, że dostępne w naszej ofercie produkty zostały wyprodukowane w Europie, co wpływa równie na szybkość realizacji zamówień na podpórki do półek oraz stabilność cen. Na specjalne życzenia klienta możemy także wykonać wyroby niestandardowe charakteryzujące się specjalnym materiałem, długością. Prosimy jednak o wcześniejsze przesłanie zapytania ofertowego. W sklepie internetowym Global Service odnajdziecie Państwo mnóstwo wyrobów, w tym m. in. podpórki do pólek w kilku wariantach (zwykłe, do szkła, specjalne). Zadbaliśmy o to, żeby ułatwić właściwy wybór, zamieszczając przy każdym z produktów dokładne specyfikacje techniczne oraz zdjęcia.

Kiedy tylko nasuną się pytania o podpórki do półek pozostajemy do dyspozycji udzielając wyczerpujących informacji. Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy spedycyjnej, zwykle na terenie kraju jest to 24 godziny natomiast w przypadku miejsc w Europie termin waha się w od 2-4 dni roboczych. Zapraszamy do współpracy, szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe udostępniliśmy na stronie naszego serwisu.

Zobacz również pozostałe elementy naszej oferty: